• Obecnie brak na stanie
HEŁM RYCERZA MIĘKKI,ZAMEK,WALKA,SMOK,BAL

HEŁM RYCERZA MIĘKKI,ZAMEK,WALKA,SMOK,BAL

Ilość

HEŁM RYCERZA
Historie o walecznych bohaterach wciąż wszystkich fascynują, nie tylko małych chłopców! Impreza halloweenowa czy bal karnawałowy to bardzo dobry czas, żeby choć przez chwilę móc się wcielić w odważnego rycerza! Odpowiednie dodatki pozwolą Ci stworzyć realistyczny kostium rycerza. Niezbędnym elementem stroju rycerza jest oczywiście hełm rycerza! Nakrycie głowy rycerza chroniło go przed ciosami przeciwników. Dzisiaj jest zabawnym dodatkiem do stroju, dzięki któremu będziesz mógł się poczuć jak średniowieczny wojownik! Hełm rycerski idealnie nadaje się na imprezę w rycerskim stylu, jako element przebrania na Halloween czy zwieńczenie kostiumu karnawałowego. Hełm rycerza ma rozmiar uniwersalny. Wykonany jest z miękkiego materiału, dzięki czemu można w nim chodzić przez cały czas zabawy.
Możesz zainwestować w ten oryginalny imprezowy gadżet, a inne elementy przebrania znaleźć w swojej szafie, ponieważ taki hełm rycerski stanowi świetną bazę do kompletowania reszty kostiumu.
Srebrny hełm rycerski wykonany z miękkiego materiału, naciągany przez głowę, połączony z kapturem który opada na ramiona.
Dolna część - kaptur zdobiony jest srebrną połyskującą siateczką.
Zakończony czarną lamówką.
Rozmiar uniwersalny - pasuje zarówno na osoby dorosłe jak i dzieci.

HERYC-YH
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło