• Obecnie brak na stanie
STRÓJ CZARODZIEJ ROZM.130/140 HARRY POTTER MAGIA

STRÓJ CZARODZIEJ ROZM.130/140 HARRY POTTER MAGIA

Ilość

STRÓJ DLA DZIECI "CZARODZIEJ"

Materiał: 100% poliester.
Który z małych chłopców nie marzy o tym, aby być czarodziejem i posiadać magiczne moce? Z pewnością wiele dzieci poczułoby się wyśmienicie z atrybutami maga. Na okazję balu przebierańców czy imprezy Halloween, czy każdą inną okoliczność, w której liczy się przebranie, polecamy strój czarodzieja z naszego sklepu. Jest to prosty, jednak okazały kostium, który z pewnością zrobi wrażenie na rówieśnikach.
Peleryna w tym rozmiarze przeznaczona jest dla chłopców o wzroście między 130 a 140 centymetrami. Jej długość wynosi 118 centymetrów, rękawy sięgają 48 centymetrów, natomiast szerokość pod pachami wynosi 52 centymetrów.
Peleryna maga wykonana jest w całości z poliestru, dzięki czemu jest lekka i odporna na zagniecenia. Dodatkowo, produkt ten charakteryzuje się wysoką jakością wykonania. Wierzchnia część kostiumu jest gładka, w kolorze czarnym, spodnie w kolorze granatowym pokryta wzorami. Zestawienie dwóch kolorów tworzy efektowny kontrast przy kapturze, rękawach, a także z przodu wzdłuż całej długości kostiumu. Peleryna zapinana jest pod szyją na ozdobną klamerkę.

087193/130
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło